wtorek, 22 listopada 2011

miasteczko z broszek


Oto dwie następne broszki z domkami którymi się pochwalę. To już prawie miasteczko. Tylko jeszcze kościółka i remizy brakuje.
Jedną z broszek chcę przeznaczyć dla jakiejś miłej komentatorki moich prac. Losowanie odbędzie się w Mikołajki to jest 6 grudnia. Pozdrawiam ciepło Hania

9 komentarzy:

 1. Znowu rarytasy. Chętnie ustawię się w kolejce. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Broszki są urocze! Oczywiście z chęcią nosiłabym taką, przypiętą do swetra ;-)
  A odnośnie KGW to w tym miejscu, gdzie mieszkam teraz, nie spróbuję, bo zwyczajnie nie mam już krztyny wolnego czasu. Ale jeśli się spełnią moje plany i marzenia, to w nowym miejscu jak najbardziej... może coś w rodzaju lokalnego domu kultury? ;-)
  Ściskam czule!

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja Haniu. Już ustawiam się w kolejce.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Kościółka, remizy, szopki BN, Włóczykija na łódce, mostku na rzeczce, Anioła w kapliczce, jeszcze wiele przed Tobą. Wszystkie koniecznie pokazuj, bo są wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne brochy- tez bym taką chciała!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, kusisz tymi broszkami, kusisz. :)))
  Ale cieszę się, że tu zajrzałam. Poprawił mi się humor, a miałam podły dzień w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miasteczko z księżycem to jeden z moich najukochańszych motywów. Broszka jest zachwycająca. Nie wiem, czy zasługuję na miano "miłej komentatorki", ale jeśli tak, to ustawiam się nieśmiało w ogonku:-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam Panią serdecznie. Chciałbym zapytać czy jest możliwość odkupienia od Pani broszki-domku? Odpowiedz proszę przesłać na maila: soleisloraya@op.pl

  OdpowiedzUsuń

♥♥♥♥♥♥♥♥